Konferencje

XX Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota 2017 są nie tylko okazją do zaprezentowania swojej oferty, ale również do integracji i dyskusji dzięki specjalnym konferencjom i spotkaniom biznesowym.

W tym roku w trakcie Targów poszerzyliśmy standardową ofertę konferencji medycznych o inne bloki tematyczne.

Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje konferencja, którą  poprowadzi dr. Maria Andrzej Faliński, ekspert rynku FMCG, dotycząca m.in. rynku sklepów spożywczych w Polsce i przyszłości sklepów małego formatu,  rozwojowi systemów franczyzowych,  grup zakupowych i sieci partnerskich, korzyści wynikających z efektu skali i współdziałania w grupie, zwyczajów zakupowych oraz marki własnej jako elementu przewagi konkurencyjnej.

Odbędzie się także konferencja poświęcona bezpieczeństwu obiektów handlowych oraz zarządzaniu systemami bezpieczeństwa tych obiektów. Wśród omawianych tematów znajdą się m.in. znajomość zagrożeń w małych i średnich sklepach, procedury dotyczące minimalizacji ubytków i strat w sklepie, nowoczesne rozwiązania z zakresu systemu ochrony, rola osoby zarządzającej w procesie zapewnienia bezpieczeństwa sklepowi/obiektowi,  polityka bezpieczeństwa, czyli jak oszczędzać czas i  pieniądze?  Jednym z punktów tej konferencji będzie spotkanie z przedstawicielem KMP, w trakcie którego omówione zostaną skuteczne sposoby zapobiegania stratom dla małych i średnich sklepów / przedsiębiorców i zasady podejmowania interwencji.

Jedna z konferencji  tematycznych, która również zasługuj na uwagę,  poświęcona będzie sprawom podatkowym, a w szczególności jednolitemu plikowi kontrolnemu, który będzie obligatoryjny od 2018 roku dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Inne bloki tematyczne konferencji to e-hurtowania oraz Uniwersytet Przedsiębiorczości.