Gdzie, kiedy?

Trwają przygotowania do XXII edycji Międzynarodowych Targów „Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota”.
To jedno z największych wydarzeń wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce, które na stałe wpisało się w kalendarz największych imprez handlowych w kraju i przyciąga każdorazowo ponad 250 producentów z różnych branż. Organizatorami są PPHU Specjał Sp. z o.o. oraz  sieci franczyzowe Nasz Sklep i Livio.

XXI edycja Targów odbyła się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Jest to obecnie najnowocześniejszy obiekt biznesowy zlokalizowanym na terenie województwa podkarpackiego. Rzeszów, od G2A Areny, dzieli jedynie 10 minut drogi. Obiekt jest dobrze skomunikowany z miastem za pomocą transportu publicznego. Do kompleksu można też wygodnie dojechać samochodem.  Na terenie obiektu dostępny jest duży parking. G2A Arena to ponad 16 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, sala kongresowa na 872 osoby, 2 duże sale konferencyjne na 220 i 190 osób, 13 małych sal, które pomieszczą od 20 do 60 osób, pokój narad na 33 osoby i ponadto dwie sale: restauracyjna i bankietowa, które mogą pomieścić odpowiednio 160 i 120 osób.

Adres:
G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe
Województwa Podkarpackiego w Jasionce
36-002 Jasionka 953

Nie zastanawiaj się i dołącz do nas! Zaprezentuj swój pomysł na biznes i nawiąż kontakty z innymi przedsiębiorcami! Jeśli jeszcze się wahasz, przeczytaj opinie uczestników.

Jak do nas trafić?

Wyświetl większą mapę