Opinie uczestników

9 myśli na temat “Opinie uczestników

  1. Niesamowita atmosfera, jakiej doświadczyłem na rzeszowskich targach, pozostanie ze mną na długo, zapewne do przyszłego roku i kolejnego wydarzenia z tego cyklu. Świetni, mili ludzie, moc ciekawych wystaw i doskonałych produktów, a przede wszystkim nowi kontrahenci i niesamowita promocja. Za rok też się na pewno wystawię.

  2. Super pomysł z tymi targami rzeszowskimi. Dla małych i średnich przedsiębiorstw to doskonała forma promocji w całym regionie podkarpackim i okazja na zawarcie wielu lukratywnych umów. Z marketingowego punktu widzenia rewelacja.

  3. Rewelacyjna organizacja targów, na której wystawiono wiele świetnych produktów. Miła atmosfera, mili ludzie i bardzo duże promocje. Na pewno jeszcze nie raz pojawię się na tych targach.

  4. Targi przeprowadzone doskonale,możliwość pokazania się jak i zawarcia ciekawych umów.Coś w sam raz dla ludzi rozwijających swoje działalności ,już nie mogę doczekać się kolejnych.

  5. Dziękuję pomysłodawcom za organizację Targów. Świetny sposób na wypromowanie się i pokazanie swoich produktów 🙂 Oby tak dalej!

  6. Jestem bardzo zadowolona z udziału w Targach! Nie dość, że pokazałam swój biznes, to jeszcze mogłam podpatrzeć innych przedsiębiorców i wymienić się doświadczeniami. Super sprawa!

  7. osobiście jestem fanem takich imprez! To nie tylko wspaniała szansa na reprezentowanie się wielu firm, ale też i okazja, żeby spotkać znajomych z branży i nie tylko 🙂

  8. To są bardzo duże targi i chyba jedne z nielicznych, które obejmują tak szeroką tematykę. Szkoda, że tylko raz w roku.

Możliwość komentowania jest wyłączona.